POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

krkolgierd

Olgierd

Cichy i niepozorny człowiek z ogromnym doświadczeniem fotelikowym. Każdy fotelik zna od podszewki – dosłownie – jak nie sprawdzi, co fotelik ma pod tapicerką, to ciekawość go zeżre ? zamontuje wszystko i wszędzie, nie zna słowa ‘niemożliwe’. Zawsze ma ze sobą nóż i śrubokręt – więc lepiej uważać i nie mówić przy nim, że się chce fotel przodem.

krkela

Ella

Kilka lat temu wymyśliła, że będzie syna wozić tyłem, zaczęłam się interesować tematem i tak już zostało ? Ma w aucie Cabriofixa, Minikida i Takate, ale o innych fotelikach też sporo rzeczy wie. Lubi dzieci, gdy akurat nie montuje fotelika, to w sklepie robi za nianie ?

krkkamil

Kamil

Młody i energiczny ? Choć niedawno nawet nie wiedział co to jest isofix, dziś wie wszystko o najlepszych fotelikach. Wciśnie się nawet w najciaśniejszy samochód by dobrze zamontować fotelik. Nie puści do domu dopóki fotelik nie będzie siedział jak skała.

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, udzielimy Ci porady i pokierujemy Tobą w dokonaniu trudnej decyzji, jaką jest optymalny wybór fotelika. Zadzwoń, odwiedź nas w salonie, lub skorzystaj z formularza obok.

Informacje

795 147 797
kraków@osiemgwiazdek.pl

Adres

Osiedle Kombatantów 14
31-630
Kraków