POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

krkolgierd

Olgierd

Cichy i niepozorny człowiek z ogromnym doświadczeniem fotelikowym. Każdy fotelik zna od podszewki – dosłownie – jak nie sprawdzi, co fotelik ma pod tapicerką, to ciekawość go zeżre ? zamontuje wszystko i wszędzie, nie zna słowa ‘niemożliwe’. 

Dominika

Zagorzała fanka RWF- swoje dzieci przewoziła tyłem, zanim to było modne. Żądna wiedzy i chętna do dzielenia się nią z innymi. Pogodna i drobna, ale znająca się na  swojej robocie. Bezpieczeństwo dzieci jest dla niej kluczowe. Jako jedyna w sklepie nie nosi brody i nie da się przekupić za ptasie mleczko.

krkkamil

Kamil

Młody i energiczny ? Przed rozpoczęciem pracy w tym miejscu nie wiedział jak przewozi się dzieci, dziś wie wszystko o fotelikach. Elastyczny – wciśnie się w każdy kąt samochodu by dobrze zamontować fotelik. Lubi trudne wyzwania i konfigurowanie kilku foteli w samochodzie.

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, udzielimy Ci porady i pokierujemy Tobą w dokonaniu trudnej decyzji, jaką jest optymalny wybór fotelika. Zadzwoń, odwiedź nas w salonie, lub skorzystaj z formularza obok.

Informacje

795 147 797
krakow@osiemgwiazdek.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 12:00-20:00
Wtorek- Piątek 10:00-18:00
Sobota 10:00-16:00

Adres

Osiedle Strusia 1
31-807 Kraków